BAKI
Šešir od tkanine
52.042.10
14,99 €
Dukserica sa kapuljačom, od organskog pamuka, 350 g/m2
Dukserica sa kapuljačom ABSOLUT HOODY 350 izrađena je od održivih materijala, sa sastavom od 85% organskog pamuka i 15% recikliranog poliestera. Reč je o modelu sa najvećom gramaturom u ponudi, namenjenom intenzivnijoj upotrebi, svakodnevnom nošenju i promotivnim aktivnostima u hladnijim uslovima. Izrađena od brušenog futera, pruža izraženu toplinu i visok nivo udobnosti.
Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju, gde ima funkciju stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz očuvanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model poseduje kangaroo prednji džep, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu doprinose dugotrajnosti i otpornosti proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Unisex dizajn i klasičan kroj omogućavaju univerzalnu primenu, a velika paleta boja prati organic koncept kolekcije.
Ključne karakteristike:
Dukserica sa kapuljačom • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 350 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Kangaroo džep • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Velika paleta boja • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • GOTS
XS
Zalihe: 173
Dolazak:
200 - 31.08.26
S
Zalihe: 209
Dolazak:
800 - 31.08.26
M
Zalihe: 654
Dolazak:
1.600 - 31.08.26
L
Zalihe: 960
Dolazak:
2.500 - 31.08.26
XL
Zalihe: 845
Dolazak:
2.500 - 31.08.26
XXL
Zalihe: 423
Dolazak:
1.400 - 31.08.26
3XL
Zalihe: 120
Dolazak:
600 - 31.08.26
| Boja | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
173
20031.08.26 |
209
80031.08.26 |
654
1.60031.08.26 |
960
2.50031.08.26 |
845
2.50031.08.26 |
423
1.40031.08.26 |
120
60031.08.26 | |
| 14,99 € | Zaliha |
143
|
232
|
457
|
569
|
668
|
353
|
106
| |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
137
30031.08.26 |
248
60031.08.26 |
602
80031.08.26 |
564
80031.08.26 |
641
80031.08.26 |
315
50031.08.26 |
121
40031.08.26 | |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
119
30031.08.26 |
228
60031.08.26 |
446
80031.08.26 |
532
80031.08.26 |
572
80031.08.26 |
262
50031.08.26 |
99
40031.08.26 | |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
68
40031.08.26 |
18
60031.08.26 |
125
80031.08.26 |
296
80031.08.26 |
390
80031.08.26 |
139
50031.08.26 |
88
40031.08.26 | |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
114
30031.08.26 |
173
60031.08.26 |
418
80031.08.26 |
607
80031.08.26 |
628
80031.08.26 |
250
50031.08.26 |
85
40031.08.26 | |
| 14,99 € | Zaliha |
57
|
118
|
250
|
332
|
393
|
152
|
83
| |
| 14,99 € | Zaliha |
66
|
126
|
275
|
355
|
415
|
157
|
82
| |
| 14,99 € | Zaliha |
95
|
174
|
358
|
438
|
457
|
178
|
91
| |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
84
30031.08.26 |
43
60031.08.26 |
205
80031.08.26 |
336
80031.08.26 |
409
80031.08.26 |
172
50031.08.26 |
74
40031.08.26 |
| Boja | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
173
20031.08.26 |
209
80031.08.26 |
654
1.60031.08.26 |
960
2.50031.08.26 |
845
2.50031.08.26 |
423
1.40031.08.26 |
120
60031.08.26 | |
| 14,99 € | Zaliha |
143
|
232
|
457
|
569
|
668
|
353
|
106
| |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
137
30031.08.26 |
248
60031.08.26 |
602
80031.08.26 |
564
80031.08.26 |
641
80031.08.26 |
315
50031.08.26 |
121
40031.08.26 | |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
119
30031.08.26 |
228
60031.08.26 |
446
80031.08.26 |
532
80031.08.26 |
572
80031.08.26 |
262
50031.08.26 |
99
40031.08.26 | |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
68
40031.08.26 |
18
60031.08.26 |
125
80031.08.26 |
296
80031.08.26 |
390
80031.08.26 |
139
50031.08.26 |
88
40031.08.26 | |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
114
30031.08.26 |
173
60031.08.26 |
418
80031.08.26 |
607
80031.08.26 |
628
80031.08.26 |
250
50031.08.26 |
85
40031.08.26 | |
| 14,99 € | Zaliha |
57
|
118
|
250
|
332
|
393
|
152
|
83
| |
| 14,99 € | Zaliha |
66
|
126
|
275
|
355
|
415
|
157
|
82
| |
| 14,99 € | Zaliha |
95
|
174
|
358
|
438
|
457
|
178
|
91
| |
| 14,99 € | ZalihaDolazak |
84
30031.08.26 |
43
60031.08.26 |
205
80031.08.26 |
336
80031.08.26 |
409
80031.08.26 |
172
50031.08.26 |
74
40031.08.26 |
| Šifra | 52.042.10-XS |
| Model | ABSOLUT HOODY 350 |
| Opis | Dukserica sa kapuljačom ABSOLUT HOODY 350 izrađena je od održivih materijala, sa sastavom od 85% organskog pamuka i 15% recikliranog poliestera. Reč je o modelu sa najvećom gramaturom u ponudi, namenjenom intenzivnijoj upotrebi, svakodnevnom nošenju i promotivnim aktivnostima u hladnijim uslovima. Izrađena od brušenog futera, pruža izraženu toplinu i visok nivo udobnosti. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju, gde ima funkciju stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz očuvanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model poseduje kangaroo prednji džep, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu doprinose dugotrajnosti i otpornosti proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Unisex dizajn i klasičan kroj omogućavaju univerzalnu primenu, a velika paleta boja prati organic koncept kolekcije. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 350 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Kangaroo džep • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Velika paleta boja • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • GOTS |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.52 kg |
| Sastav | 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Materijal | Reciklirani poliester, Organski pamuk |
| Gramatura | 350 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Tema | Organski pamuk |
| Kolekcija | ABSOLUT |
| Barkod | 8605073815951 |
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja | 0.6 x 0.4 x 0.35 m |
| Ukupna težina pakovanja | 12.02 kg |
| Zapremina kutije | 0.084 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610220900000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |