BEST NEO
Softshell jakna, 280 g/m2
50.063.10
2,89 € - 3,29 €
Pamučna majica, 180 g/m2
Majica PREMIUM 180 je kvalitetan unisex model kratkih rukava, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 180 g/m², što obezbeđuje puniji osećaj materijala i povećanu izdržljivost.
Majica je šivena iz tube, bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu, kao i dodatni štepovi duž ramena, povećavaju trajnost proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi bolje stabilnosti forme. Model je dostupan u različitim bojama i pogodan je za brendiranje. Dostupan je i u ženskoj varijanti.
Ključne karakteristike:
Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m² • Punija i izdržljiva • Unisex kroj • Šivena iz tube (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štepovi duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Veliki izbor boja • Pogodna za brendiranje • Dostupna u ženskoj verziji • Oeko-Tex sertifikat
S
Zalihe: 2.791
M
Zalihe: 18.646
L
Zalihe: 25.925
Dolazak:
1.200 - 14.05.26
XL
Zalihe: 28.408
XXL
Zalihe: 15.471
3XL
Zalihe: 4.618
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,29 € | ZalihaDolazak |
2.791
|
18.646
|
25.925
1.20014.05.26 |
28.408
|
15.471
|
4.618
| |
| 3,29 € | Zaliha |
490
|
1.184
|
2.648
|
2.130
|
720
|
74
| |
| 3,29 € | Zaliha |
2.692
|
8.335
|
15.964
|
15.432
|
9.355
|
3.874
| |
| 3,29 € | Zaliha |
1.914
|
4.588
|
9.448
|
8.939
|
2.716
|
2.056
| |
| 3,29 € | ZalihaDolazak |
1.427
|
4.171
|
9.951
10014.05.26 |
9.668
|
4.540
|
2.038
| |
| 3,29 € | Zaliha |
503
|
1.832
|
3.677
|
3.573
|
2.062
|
589
| |
| 3,29 € | Zaliha |
522
|
2.148
|
4.061
|
4.028
|
2.036
|
534
| |
| 2,89 € | Zaliha |
6.626
|
25.211
|
40.640
|
36.130
|
19.973
|
7.418
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,29 € | ZalihaDolazak |
2.791
|
18.646
|
25.925
1.20014.05.26 |
28.408
|
15.471
|
4.618
| |
| 3,29 € | Zaliha |
490
|
1.184
|
2.648
|
2.130
|
720
|
74
| |
| 3,29 € | Zaliha |
2.692
|
8.335
|
15.964
|
15.432
|
9.355
|
3.874
| |
| 3,29 € | Zaliha |
1.914
|
4.588
|
9.448
|
8.939
|
2.716
|
2.056
| |
| 3,29 € | ZalihaDolazak |
1.427
|
4.171
|
9.951
10014.05.26 |
9.668
|
4.540
|
2.038
| |
| 3,29 € | Zaliha |
503
|
1.832
|
3.677
|
3.573
|
2.062
|
589
| |
| 3,29 € | Zaliha |
522
|
2.148
|
4.061
|
4.028
|
2.036
|
534
| |
| 2,89 € | Zaliha |
6.626
|
25.211
|
40.640
|
36.130
|
19.973
|
7.418
|
| Šifra | 50.063.10-S |
| Model | PREMIUM 180 |
| Opis | Majica PREMIUM 180 je kvalitetan unisex model kratkih rukava, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 180 g/m², što obezbeđuje puniji osećaj materijala i povećanu izdržljivost. Majica je šivena iz tube, bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu, kao i dodatni štepovi duž ramena, povećavaju trajnost proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi bolje stabilnosti forme. Model je dostupan u različitim bojama i pogodan je za brendiranje. Dostupan je i u ženskoj varijanti. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m² • Punija i izdržljiva • Unisex kroj • Šivena iz tube (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štepovi duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Veliki izbor boja • Pogodna za brendiranje • Dostupna u ženskoj verziji • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Sastav | 100% češljani pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Pol | Unisex, Twin model |
| Kroj | Strukirani kroj, Klasičan |
| Barkod | 8605040048689 |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.51 x 0.36 x 0.19 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.26 kg |
| Zapremina kutije | 0.035 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |