BIG HOODY
Unisex široka dukserica sa kapuljačom od organskog pamuka, 300 g/m2
50.033.10
5,69 €
Ženska polo majica, 210 g/m2
TOP GUN LADY je ženska polo majica namenjena profesionalnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi kada su trajnost i stabilnost materijala ključni zahtevi. Zahvaljujući većoj gramaturi i pažljivoj izradi, ovaj model se izdvaja kao pouzdano rešenje za intenzivno nošenje.
Izrađena je od 100% češljanog pamuka sa gramaturom od 210 g/m2, što doprinosi povećanoj otpornosti na habanje, stabilnosti oblika i dugotrajnosti, uz zadržan komfor tokom celog dana. Majica je blago strukirana i šivena sa strane, sa duplim štepovima na dnu i rukavima, ranflama na rukavima, ojačanom trakom duž vrata i dodatnim ojačanjima na ramenima, oko pazuha i ranfli. Četiri dugmeta u boji majice i rezervno dugme naglašavaju kvalitet izrade. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju. Model je dostupan i u muškoj verziji. Poseduje Oeko-Tex sertifikat.
Ključne karakteristike:
Ženska polo majica • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 210 g/m2 • Blago strukiran kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ranfle na rukavima • Ojačana traka duž vrata • Dodatna ojačanja na ramenima i pazuhu • Kragna sa 4 dugmeta • Rezervno dugme • Tear-off etiketa • Pogodna za intenzivno nošenje • Dostupna u muškoj verziji • Oeko-Tex sertifikat
S
Zalihe: 2.757
M
Zalihe: 4.348
L
Zalihe: 3.341
XL
Zalihe: 2.331
XXL
Zalihe: 1.292
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5,69 € | Zaliha |
2.757
|
4.348
|
3.341
|
2.331
|
1.292
| |
| 5,69 € | Zaliha |
534
|
591
|
748
|
554
|
271
| |
| 5,69 € | Zaliha |
62
|
25
|
237
|
297
|
294
| |
| 5,69 € | Zaliha |
250
|
450
|
450
|
64
|
203
| |
| 5,69 € | Zaliha |
913
|
629
|
666
|
20
|
66
| |
| 5,69 € | ZalihaDolazak |
1.681
|
3.398
5014.05.26 |
3.577
|
773
|
651
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5,69 € | Zaliha |
2.757
|
4.348
|
3.341
|
2.331
|
1.292
| |
| 5,69 € | Zaliha |
534
|
591
|
748
|
554
|
271
| |
| 5,69 € | Zaliha |
62
|
25
|
237
|
297
|
294
| |
| 5,69 € | Zaliha |
250
|
450
|
450
|
64
|
203
| |
| 5,69 € | Zaliha |
913
|
629
|
666
|
20
|
66
| |
| 5,69 € | ZalihaDolazak |
1.681
|
3.398
5014.05.26 |
3.577
|
773
|
651
|
| Šifra | 50.033.10-S |
| Model | TOP GUN LADY |
| Opis | TOP GUN LADY je ženska polo majica namenjena profesionalnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi kada su trajnost i stabilnost materijala ključni zahtevi. Zahvaljujući većoj gramaturi i pažljivoj izradi, ovaj model se izdvaja kao pouzdano rešenje za intenzivno nošenje. Izrađena je od 100% češljanog pamuka sa gramaturom od 210 g/m2, što doprinosi povećanoj otpornosti na habanje, stabilnosti oblika i dugotrajnosti, uz zadržan komfor tokom celog dana. Majica je blago strukirana i šivena sa strane, sa duplim štepovima na dnu i rukavima, ranflama na rukavima, ojačanom trakom duž vrata i dodatnim ojačanjima na ramenima, oko pazuha i ranfli. Četiri dugmeta u boji majice i rezervno dugme naglašavaju kvalitet izrade. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju. Model je dostupan i u muškoj verziji. Poseduje Oeko-Tex sertifikat. Ključne karakteristike: Ženska polo majica • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 210 g/m2 • Blago strukiran kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ranfle na rukavima • Ojačana traka duž vrata • Dodatna ojačanja na ramenima i pazuhu • Kragna sa 4 dugmeta • Rezervno dugme • Tear-off etiketa • Pogodna za intenzivno nošenje • Dostupna u muškoj verziji • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.19 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Pol | Ženski, Twin model |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605025684086 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.47 x 0.36 x 0.25 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.70 kg |
| Zapremina kutije | 0.042 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610610000000 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |