BABY
Portikla za bebe sa čičak trakom, 180 g/m2
50.039.10
1,39 €
Ženska polo majica, 180 g/m2
UNA je ženska polo majica klasičnog dizajna, namenjena poslovnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi, sa fokusom na uredan izgled i stabilnost forme. Model je dizajniran tako da diskretno naglašava žensku siluetu, zadržavajući profesionalan i univerzalan karakter.
Izrađena je od 100% pamuka sa gramaturom od 180 g/m2, što obezbeđuje dobar balans između udobnosti i izdržljivosti. Majica je blago strukirana i šivena sa strane, sa duplim štepovima na rukavima i dnu. Ojačana traka duž vrata i dodatni štepovi duž ramena doprinose očuvanju oblika tokom nošenja i pranja. Četiri dugmeta u boji materijala, uz rezervno dugme, ističu pažnju posvećenu kvalitetu izrade i praktičnim detaljima.
Ključne karakteristike:
Ženska polo majica • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 180 g/m2 • Blago strukiran kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačana traka duž vrata • Dodatni štepovi na ramenima • Kragna sa 4 dugmeta • Rezervno dugme • Stabilan i profesionalan izgled • Pogodna za poslovnu i promo upotrebu
XXL
Zalihe: 66
| Boja | Cena | XXL | L | XL | S | M | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,39 € | Zaliha |
66
| |||||
| 1,39 € | Zaliha |
100
|
224
|
176
| |||
| 1,39 € | Zaliha |
495
|
330
|
90
| |||
| 1,39 € | Zaliha |
172
|
129
| ||||
| 1,39 € | Zaliha |
299
|
297
|
37
| |||
| 1,39 € | Zaliha |
108
|
84
| ||||
| 1,39 € | Zaliha |
138
|
190
| ||||
| 1,39 € | Zaliha |
129
|
395
|
100
|
111
|
| Boja | Cena | XXL | L | XL | S | M | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,39 € | Zaliha |
66
| |||||
| 1,39 € | Zaliha |
100
|
224
|
176
| |||
| 1,39 € | Zaliha |
495
|
330
|
90
| |||
| 1,39 € | Zaliha |
172
|
129
| ||||
| 1,39 € | Zaliha |
299
|
297
|
37
| |||
| 1,39 € | Zaliha |
108
|
84
| ||||
| 1,39 € | Zaliha |
138
|
190
| ||||
| 1,39 € | Zaliha |
129
|
395
|
100
|
111
|
| Šifra | 50.039.10-XXL |
| Model | UNA |
| Opis | UNA je ženska polo majica klasičnog dizajna, namenjena poslovnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi, sa fokusom na uredan izgled i stabilnost forme. Model je dizajniran tako da diskretno naglašava žensku siluetu, zadržavajući profesionalan i univerzalan karakter. Izrađena je od 100% pamuka sa gramaturom od 180 g/m2, što obezbeđuje dobar balans između udobnosti i izdržljivosti. Majica je blago strukirana i šivena sa strane, sa duplim štepovima na rukavima i dnu. Ojačana traka duž vrata i dodatni štepovi duž ramena doprinose očuvanju oblika tokom nošenja i pranja. Četiri dugmeta u boji materijala, uz rezervno dugme, ističu pažnju posvećenu kvalitetu izrade i praktičnim detaljima. Ključne karakteristike: Ženska polo majica • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 180 g/m2 • Blago strukiran kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačana traka duž vrata • Dodatni štepovi na ramenima • Kragna sa 4 dugmeta • Rezervno dugme • Stabilan i profesionalan izgled • Pogodna za poslovnu i promo upotrebu |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Pol | Ženski, Twin model |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605025677019 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.57 x 0.4 x 0.24 m |
| Ukupna težina pakovanja | 11.34 kg |
| Zapremina kutije | 0.055 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610610000000 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |