COLLINS LSL MEN
Muška košulja dugih rukava
50.071.10
2,19 € - 2,49 €
Majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2
Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji.
Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima.
Ključne karakteristike:
Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
S
Zalihe: 737
M
Zalihe: 2.971
L
Zalihe: 3.321
XL
Zalihe: 1.943
XXL
Zalihe: 559
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | Zaliha |
737
|
2.971
|
3.321
|
1.943
|
559
| |
| 2,49 € | Zaliha |
673
|
1.177
|
1.150
|
711
|
215
| |
| 2,49 € | Zaliha |
794
|
1.828
|
1.573
|
954
|
300
| |
| 2,49 € | Zaliha |
682
|
964
|
1.107
|
605
|
297
| |
| 2,49 € | Zaliha |
691
|
987
|
993
|
592
|
294
| |
| 2,49 € | Zaliha |
1.063
|
2.557
|
2.098
|
1.048
|
423
| |
| 2,49 € | Zaliha |
676
|
872
|
985
|
587
|
291
| |
| 2,49 € | Zaliha |
681
|
989
|
983
|
591
|
292
| |
| 2,49 € | Zaliha |
326
|
732
|
695
|
436
|
99
| |
| 2,49 € | Zaliha |
426
|
790
|
666
|
434
|
121
| |
| 2,49 € | Zaliha |
365
|
802
|
860
|
574
|
147
| |
| 2,49 € | Zaliha |
654
|
819
|
954
|
571
|
287
| |
| 2,49 € | Zaliha |
659
|
960
|
974
|
563
|
289
| |
| 2,49 € | Zaliha |
359
|
796
|
856
|
572
|
167
| |
| 2,49 € | Zaliha |
496
|
982
|
891
|
576
|
139
| |
| 2,19 € | Zaliha |
2.137
|
5.208
|
4.234
|
2.603
|
904
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | Zaliha |
737
|
2.971
|
3.321
|
1.943
|
559
| |
| 2,49 € | Zaliha |
673
|
1.177
|
1.150
|
711
|
215
| |
| 2,49 € | Zaliha |
794
|
1.828
|
1.573
|
954
|
300
| |
| 2,49 € | Zaliha |
682
|
964
|
1.107
|
605
|
297
| |
| 2,49 € | Zaliha |
691
|
987
|
993
|
592
|
294
| |
| 2,49 € | Zaliha |
1.063
|
2.557
|
2.098
|
1.048
|
423
| |
| 2,49 € | Zaliha |
676
|
872
|
985
|
587
|
291
| |
| 2,49 € | Zaliha |
681
|
989
|
983
|
591
|
292
| |
| 2,49 € | Zaliha |
326
|
732
|
695
|
436
|
99
| |
| 2,49 € | Zaliha |
426
|
790
|
666
|
434
|
121
| |
| 2,49 € | Zaliha |
365
|
802
|
860
|
574
|
147
| |
| 2,49 € | Zaliha |
654
|
819
|
954
|
571
|
287
| |
| 2,49 € | Zaliha |
659
|
960
|
974
|
563
|
289
| |
| 2,49 € | Zaliha |
359
|
796
|
856
|
572
|
167
| |
| 2,49 € | Zaliha |
496
|
982
|
891
|
576
|
139
| |
| 2,19 € | Zaliha |
2.137
|
5.208
|
4.234
|
2.603
|
904
|
| Šifra | 50.071.10-S |
| Model | TERRA LADY |
| Opis | Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Ženski, Twin model |
| Tema | Organski pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Barkod | 8605040045404 |
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja | 0.6 x 0.4 x 0.24 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.26 kg |
| Zapremina kutije | 0.058 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |