BEST NEO WOMEN
Ženska softshell jakna, 280 g/m2
50.055.90
1,69 €
Majica predviđena za sublimaciju, 160 g/m2
Majica SUBLI je unisex model izrađen od 100% poliestera, posebno razvijen za sublimacionu štampu. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je promotivnoj, korporativnoj i personalizovanoj upotrebi, gde je kvalitet štampe ključan faktor.
Majica dolazi u neutralnoj beloj boji koja predstavlja idealnu podlogu za sublimaciju, omogućavajući da boje izlaze jasno, intenzivno i dugotrajno postojane kroz pranje. Lako uklonjiva glavna etiketa (tear-off) dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje, dok poliester kao materijal obezbeđuje stabilnost i preciznost otiska. Model je dostupan i u ženskoj i dečjoj verziji.
Ključne karakteristike:
Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 160 g/m² • Posebno dizajnirana za sublimacionu štampu • Neutralna bela boja • Jasan i postojan otisak • Unisex kroj • Tear-off etiketa • Idealna za personalizaciju • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji
M
Zalihe: 596
L
Zalihe: 1.705
XL
Zalihe: 2.576
XXL
Zalihe: 103
3XL
Zalihe: 146
| Boja | Cena | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,69 € | Zaliha |
596
|
1.705
|
2.576
|
103
|
146
|
| Boja | Cena | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,69 € | Zaliha |
596
|
1.705
|
2.576
|
103
|
146
|
| Šifra | 50.055.90-M |
| Model | SUBLI |
| Opis | Majica SUBLI je unisex model izrađen od 100% poliestera, posebno razvijen za sublimacionu štampu. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je promotivnoj, korporativnoj i personalizovanoj upotrebi, gde je kvalitet štampe ključan faktor. Majica dolazi u neutralnoj beloj boji koja predstavlja idealnu podlogu za sublimaciju, omogućavajući da boje izlaze jasno, intenzivno i dugotrajno postojane kroz pranje. Lako uklonjiva glavna etiketa (tear-off) dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje, dok poliester kao materijal obezbeđuje stabilnost i preciznost otiska. Model je dostupan i u ženskoj i dečjoj verziji. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 160 g/m² • Posebno dizajnirana za sublimacionu štampu • Neutralna bela boja • Jasan i postojan otisak • Unisex kroj • Tear-off etiketa • Idealna za personalizaciju • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.15 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Unisex, Twin model |
| Kroj | Klasičan |
| Tema | Sublimacija |
| Kolekcija | SUBLI |
| Barkod | 8605040023419 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja | 0.6 x 0.4 x 0.34 m |
| Ukupna težina pakovanja | 16.66 kg |
| Zapremina kutije | 0.082 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610990200000 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |