BUSINESS SSL WOMEN
Ženska košulja kratkih rukava
50.022.10
2,29 €
Sportska majica sa raglan rukavima, 130 g/m2
Sportska majica RECORD je unisex model sa raglan rukavima, namenjen sportskim aktivnostima, treningu i aktivnom načinu života. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², što obezbeđuje lagan, prijatan i funkcionalan materijal pogodan za intenzivno kretanje.
Majica ima klasičan kroj sa raglan rukavima koji omogućavaju slobodu pokreta. Tkanina je prozračna i poseduje funkciju upijanja vlage i brzog sušenja, čime se obezbeđuje udobnost tokom fizičkih aktivnosti. Materijal je veoma fin i prijatan na dodir, a model je dostupan i u ženskoj verziji.
Ključne karakteristike:
Sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Klasičan kroj • Prozračna tkanina • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u ženskoj verziji
XS
Zalihe: 647
S
Zalihe: 1.708
M
Zalihe: 3.645
L
Zalihe: 4.845
XL
Zalihe: 3.982
XXL
Zalihe: 983
| Boja | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,29 € | Zaliha |
647
|
1.708
|
3.645
|
4.845
|
3.982
|
983
| |
| 2,29 € | ZalihaDolazak |
547
|
1.320
|
1.387
|
2.485
|
1.534
5014.05.26 |
1.442
| |
| 2,29 € | Zaliha |
411
|
618
|
1.300
|
1.419
|
1.954
|
700
| |
| 2,29 € | Zaliha |
386
|
858
|
1.564
|
2.121
|
1.838
|
636
| |
| 2,29 € | Zaliha |
378
|
981
|
1.600
|
2.305
|
1.557
|
859
| |
| 2,29 € | Zaliha |
272
|
476
|
1.009
|
1.236
|
1.391
|
678
| |
| 2,29 € | Zaliha |
975
|
3.784
|
7.770
|
9.047
|
6.503
|
2.122
|
| Boja | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,29 € | Zaliha |
647
|
1.708
|
3.645
|
4.845
|
3.982
|
983
| |
| 2,29 € | ZalihaDolazak |
547
|
1.320
|
1.387
|
2.485
|
1.534
5014.05.26 |
1.442
| |
| 2,29 € | Zaliha |
411
|
618
|
1.300
|
1.419
|
1.954
|
700
| |
| 2,29 € | Zaliha |
386
|
858
|
1.564
|
2.121
|
1.838
|
636
| |
| 2,29 € | Zaliha |
378
|
981
|
1.600
|
2.305
|
1.557
|
859
| |
| 2,29 € | Zaliha |
272
|
476
|
1.009
|
1.236
|
1.391
|
678
| |
| 2,29 € | Zaliha |
975
|
3.784
|
7.770
|
9.047
|
6.503
|
2.122
|
| Šifra | 50.022.10-XS |
| Model | RECORD |
| Opis | Sportska majica RECORD je unisex model sa raglan rukavima, namenjen sportskim aktivnostima, treningu i aktivnom načinu života. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², što obezbeđuje lagan, prijatan i funkcionalan materijal pogodan za intenzivno kretanje. Majica ima klasičan kroj sa raglan rukavima koji omogućavaju slobodu pokreta. Tkanina je prozračna i poseduje funkciju upijanja vlage i brzog sušenja, čime se obezbeđuje udobnost tokom fizičkih aktivnosti. Materijal je veoma fin i prijatan na dodir, a model je dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Klasičan kroj • Prozračna tkanina • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Unisex, Twin model |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605073812974 |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0 x 0 x 0 m |
| Ukupna težina pakovanja | 7.63 kg |
| Zapremina kutije | 0.000 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610990200000 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija |