PROTECT MEN
Softshell jakna sa skidajućom kapuljačom
50.077.10
4,59 €
Polo majica, 180 g/m2
PREMIUM POLO je elegantna polo majica modernog izgleda, izrađena od singl (glatkog) pamuka, što je razlikuje od klasičnih polo majica od pike tkanine. Napravljena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 180 g/m2, pružajući mekši dodir, prijatan osećaj na koži i sofisticiran izgled, uz zadržanu funkcionalnost polo majice za svakodnevnu i promotivnu upotrebu.
Majica je šivena sa strane i ima bočne proreze koji doprinose udobnosti i slobodi pokreta. Dupli štepovi na dnu i oko rukava, kao i ojačana traka u tonu majice na kragni i bočnim prorezima, obezbeđuju stabilnost forme i dugotrajnost. Glatka površina singl pamuka izuzetno je pogodna za štampu, jer omogućava precizne detalje i punije boje. Model ima tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme i lako uklonjivu glavnu etiketu (tear-off), što olakšava personalizaciju i dodatno brendiranje. Dostupan je u muškoj i ženskoj verziji. Poseduje Oeko-Tex sertifikat.
Ključne karakteristike:
Polo majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m2 • Singl (glatka) tkanina • Mekana i prijatna za nošenje • Moderan i elegantan izgled • Šivena sa strane • Bočni prorezi • Dupli štepovi • Ojačana traka na kragni i prorezima • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Odlična podloga za štampu • Tear-off etiketa • Dostupna u ženskoj verziji • Oeko-Tex sertifikat
S
Zalihe: 270
M
Zalihe: 1.243
L
Zalihe: 2.743
XL
Zalihe: 2.963
XXL
Zalihe: 1.524
3XL
Zalihe: 611
Dolazak:
50 - 14.05.26
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,59 € | ZalihaDolazak |
270
|
1.243
|
2.743
|
2.963
|
1.524
|
611
5014.05.26 | |
| 4,59 € | Zaliha |
266
|
758
|
1.768
|
1.719
|
996
|
460
| |
| 4,59 € | Zaliha |
408
|
1.275
|
2.284
|
2.665
|
946
|
530
| |
| 4,59 € | Zaliha |
277
|
907
|
1.983
|
1.976
|
1.060
|
569
| |
| 4,59 € | Zaliha |
258
|
684
|
1.737
|
1.699
|
939
|
428
| |
| 4,59 € | Zaliha |
171
|
467
|
1.013
|
1.017
|
566
|
370
| |
| 4,59 € | Zaliha |
292
|
961
|
2.138
|
2.065
|
1.071
|
549
| |
| 4,59 € | Zaliha |
437
|
1.365
|
3.089
|
3.216
|
1.637
|
566
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,59 € | ZalihaDolazak |
270
|
1.243
|
2.743
|
2.963
|
1.524
|
611
5014.05.26 | |
| 4,59 € | Zaliha |
266
|
758
|
1.768
|
1.719
|
996
|
460
| |
| 4,59 € | Zaliha |
408
|
1.275
|
2.284
|
2.665
|
946
|
530
| |
| 4,59 € | Zaliha |
277
|
907
|
1.983
|
1.976
|
1.060
|
569
| |
| 4,59 € | Zaliha |
258
|
684
|
1.737
|
1.699
|
939
|
428
| |
| 4,59 € | Zaliha |
171
|
467
|
1.013
|
1.017
|
566
|
370
| |
| 4,59 € | Zaliha |
292
|
961
|
2.138
|
2.065
|
1.071
|
549
| |
| 4,59 € | Zaliha |
437
|
1.365
|
3.089
|
3.216
|
1.637
|
566
|
| Šifra | 50.077.10-S |
| Model | PREMIUM POLO |
| Opis | PREMIUM POLO je elegantna polo majica modernog izgleda, izrađena od singl (glatkog) pamuka, što je razlikuje od klasičnih polo majica od pike tkanine. Napravljena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 180 g/m2, pružajući mekši dodir, prijatan osećaj na koži i sofisticiran izgled, uz zadržanu funkcionalnost polo majice za svakodnevnu i promotivnu upotrebu. Majica je šivena sa strane i ima bočne proreze koji doprinose udobnosti i slobodi pokreta. Dupli štepovi na dnu i oko rukava, kao i ojačana traka u tonu majice na kragni i bočnim prorezima, obezbeđuju stabilnost forme i dugotrajnost. Glatka površina singl pamuka izuzetno je pogodna za štampu, jer omogućava precizne detalje i punije boje. Model ima tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme i lako uklonjivu glavnu etiketu (tear-off), što olakšava personalizaciju i dodatno brendiranje. Dostupan je u muškoj i ženskoj verziji. Poseduje Oeko-Tex sertifikat. Ključne karakteristike: Polo majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m2 • Singl (glatka) tkanina • Mekana i prijatna za nošenje • Moderan i elegantan izgled • Šivena sa strane • Bočni prorezi • Dupli štepovi • Ojačana traka na kragni i prorezima • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Odlična podloga za štampu • Tear-off etiketa • Dostupna u ženskoj verziji • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Sastav | 100% češljani pamuk, singl |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Pol | Unisex, Twin model |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605073864362 |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.6 x 0.4 x 0.23 m |
| Ukupna težina pakovanja | 11.68 kg |
| Zapremina kutije | 0.055 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610510000000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |