RUNNER
Kačket sa 6 panela, sendvič štitnik, metalna kopča
50.070.10
2,19 € - 2,49 €
Majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2
Majica TERRA MEN je model klasičnog kroja, izrađen od 100% organskog češljanog pamuka. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i prirodnim bojama. Model je dostupan i u ženskoj verziji.
Majica ima tubularnu konstrukciju bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom pomažu u očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima.
Ključne karakteristike:
Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Tubularna konstrukcija (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikat • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji
S
Zalihe: 3.816
M
Zalihe: 10.986
L
Zalihe: 18.581
XL
Zalihe: 20.074
XXL
Zalihe: 11.104
Dolazak:
1.600 - 14.05.26
3XL
Zalihe: 3.945
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | ZalihaDolazak |
3.816
|
10.986
|
18.581
|
20.074
|
11.104
1.60014.05.26 |
3.945
| |
| 2,49 € | Zaliha |
3.251
|
5.710
|
6.833
|
6.782
|
4.092
|
1.082
| |
| 2,49 € | Zaliha |
4.022
|
7.919
|
10.833
|
9.232
|
5.466
|
867
| |
| 2,49 € | Zaliha |
1.956
|
2.928
|
3.389
|
3.322
|
2.085
|
945
| |
| 2,49 € | Zaliha |
595
|
983
|
2.583
|
2.786
|
990
|
596
| |
| 2,49 € | Zaliha |
3.060
|
6.564
|
10.640
|
10.755
|
5.535
|
2.225
| |
| 2,49 € | Zaliha |
592
|
977
|
2.771
|
2.886
|
991
|
593
| |
| 2,49 € | Zaliha |
599
|
1.000
|
2.698
|
2.795
|
995
|
599
| |
| 2,49 € | ZalihaDolazak |
818
|
1.572
|
2.371
1.60014.05.26 |
2.579
|
1.176
|
771
| |
| 2,49 € | Zaliha |
505
|
1.133
|
1.768
|
1.169
|
796
|
498
| |
| 2,49 € | Zaliha |
1.321
|
2.481
|
4.095
|
3.519
|
1.984
|
1.292
| |
| 2,49 € | ZalihaDolazak |
0
|
513
|
1.832
|
1.890
|
1.270
|
681
5014.05.26 | |
| 2,49 € | Zaliha |
605
|
1.155
|
2.127
|
2.117
|
1.023
|
888
| |
| 2,49 € | Zaliha |
965
|
1.917
|
3.016
|
3.162
|
1.876
|
1.152
| |
| 2,49 € | Zaliha |
878
|
1.999
|
3.102
|
3.081
|
1.784
|
871
| |
| 2,19 € | ZalihaDolazak |
7.546
|
20.252
|
33.042
|
34.656
1.60014.05.26 |
19.309
|
6.885
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | ZalihaDolazak |
3.816
|
10.986
|
18.581
|
20.074
|
11.104
1.60014.05.26 |
3.945
| |
| 2,49 € | Zaliha |
3.251
|
5.710
|
6.833
|
6.782
|
4.092
|
1.082
| |
| 2,49 € | Zaliha |
4.022
|
7.919
|
10.833
|
9.232
|
5.466
|
867
| |
| 2,49 € | Zaliha |
1.956
|
2.928
|
3.389
|
3.322
|
2.085
|
945
| |
| 2,49 € | Zaliha |
595
|
983
|
2.583
|
2.786
|
990
|
596
| |
| 2,49 € | Zaliha |
3.060
|
6.564
|
10.640
|
10.755
|
5.535
|
2.225
| |
| 2,49 € | Zaliha |
592
|
977
|
2.771
|
2.886
|
991
|
593
| |
| 2,49 € | Zaliha |
599
|
1.000
|
2.698
|
2.795
|
995
|
599
| |
| 2,49 € | ZalihaDolazak |
818
|
1.572
|
2.371
1.60014.05.26 |
2.579
|
1.176
|
771
| |
| 2,49 € | Zaliha |
505
|
1.133
|
1.768
|
1.169
|
796
|
498
| |
| 2,49 € | Zaliha |
1.321
|
2.481
|
4.095
|
3.519
|
1.984
|
1.292
| |
| 2,49 € | ZalihaDolazak |
0
|
513
|
1.832
|
1.890
|
1.270
|
681
5014.05.26 | |
| 2,49 € | Zaliha |
605
|
1.155
|
2.127
|
2.117
|
1.023
|
888
| |
| 2,49 € | Zaliha |
965
|
1.917
|
3.016
|
3.162
|
1.876
|
1.152
| |
| 2,49 € | Zaliha |
878
|
1.999
|
3.102
|
3.081
|
1.784
|
871
| |
| 2,19 € | ZalihaDolazak |
7.546
|
20.252
|
33.042
|
34.656
1.60014.05.26 |
19.309
|
6.885
|
| Šifra | 50.070.10-S |
| Model | TERRA MEN |
| Opis | Majica TERRA MEN je model klasičnog kroja, izrađen od 100% organskog češljanog pamuka. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i prirodnim bojama. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima tubularnu konstrukciju bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom pomažu u očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Tubularna konstrukcija (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikat • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Sastav | organski češljani pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Unisex, Twin model |
| Kroj | Klasičan |
| Tema | Organski pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Barkod | 8605040088722 |
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja | 0.595 x 0.4 x 0.305 m |
| Ukupna težina pakovanja | 13.66 kg |
| Zapremina kutije | 0.073 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |