AQUA 70
Peškir za tuširanje i kupanje, 380 g/m2
50.072.10
1,79 € - 1,99 €
Dečja majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2
Dečja majica TERRA KID izrađena je od 100% organskog češljanog pamuka i namenjena je svakodnevnom nošenju. Sa gramaturom od 150 g/m², pruža prijatan i mekan osećaj na koži, prilagođen potrebama dece. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i održivim materijalima.
Majica je šivena sa strane radi bolje stabilnosti kroja. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok je okovratnik ojačan trakom radi očuvanja forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta boja omogućava lak izbor i kombinovanje.
Ključne karakteristike:
Dečja majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Mekana i prijatna za dečju kožu • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikati • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji
02
Zalihe: 49
04
Zalihe: 343
06
Zalihe: 462
08
Zalihe: 1.165
10
Zalihe: 1.231
12
Zalihe: 1.121
08
Zalihe: 1.165
| Boja | Cena | 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | Zaliha |
49
|
343
|
462
|
1.165
|
1.231
|
1.121
| |
| 1,99 € | Zaliha |
153
|
231
|
391
|
736
|
812
|
740
| |
| 1,99 € | Zaliha |
129
|
210
|
500
|
1.096
|
1.182
|
896
| |
| 1,99 € | Zaliha |
118
|
150
|
402
|
819
|
905
|
890
| |
| 1,99 € | Zaliha |
97
|
198
|
200
|
499
|
598
|
600
| |
| 1,99 € | Zaliha |
120
|
374
|
712
|
1.194
|
1.202
|
1.255
| |
| 1,99 € | Zaliha |
95
|
199
|
178
|
482
|
587
|
586
| |
| 1,99 € | Zaliha |
98
|
198
|
195
|
495
|
594
|
597
| |
| 1,99 € | Zaliha |
45
|
88
|
174
|
281
|
437
|
380
| |
| 1,99 € | Zaliha |
171
|
230
|
400
|
684
|
806
|
748
| |
| 1,99 € | Zaliha |
162
|
258
|
437
|
901
|
1.001
|
951
| |
| 1,99 € | Zaliha |
92
|
119
|
298
|
567
|
816
|
788
| |
| 1,99 € | Zaliha |
3
|
12
|
48
|
110
|
297
|
265
| |
| 1,99 € | Zaliha |
59
|
141
|
224
|
418
|
538
|
550
| |
| 1,99 € | Zaliha |
75
|
149
|
236
|
386
|
497
|
462
| |
| 1,79 € | ZalihaDolazak |
286
|
353
|
1.021
|
2.057
10014.05.26 |
2.391
|
2.106
|
| Boja | Cena | 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | Zaliha |
49
|
343
|
462
|
1.165
|
1.231
|
1.121
| |
| 1,99 € | Zaliha |
153
|
231
|
391
|
736
|
812
|
740
| |
| 1,99 € | Zaliha |
129
|
210
|
500
|
1.096
|
1.182
|
896
| |
| 1,99 € | Zaliha |
118
|
150
|
402
|
819
|
905
|
890
| |
| 1,99 € | Zaliha |
97
|
198
|
200
|
499
|
598
|
600
| |
| 1,99 € | Zaliha |
120
|
374
|
712
|
1.194
|
1.202
|
1.255
| |
| 1,99 € | Zaliha |
95
|
199
|
178
|
482
|
587
|
586
| |
| 1,99 € | Zaliha |
98
|
198
|
195
|
495
|
594
|
597
| |
| 1,99 € | Zaliha |
45
|
88
|
174
|
281
|
437
|
380
| |
| 1,99 € | Zaliha |
171
|
230
|
400
|
684
|
806
|
748
| |
| 1,99 € | Zaliha |
162
|
258
|
437
|
901
|
1.001
|
951
| |
| 1,99 € | Zaliha |
92
|
119
|
298
|
567
|
816
|
788
| |
| 1,99 € | Zaliha |
3
|
12
|
48
|
110
|
297
|
265
| |
| 1,99 € | Zaliha |
59
|
141
|
224
|
418
|
538
|
550
| |
| 1,99 € | Zaliha |
75
|
149
|
236
|
386
|
497
|
462
| |
| 1,79 € | ZalihaDolazak |
286
|
353
|
1.021
|
2.057
10014.05.26 |
2.391
|
2.106
|
| Šifra | 50.072.10-02 |
| Model | TERRA KID |
| Opis | Dečja majica TERRA KID izrađena je od 100% organskog češljanog pamuka i namenjena je svakodnevnom nošenju. Sa gramaturom od 150 g/m², pruža prijatan i mekan osećaj na koži, prilagođen potrebama dece. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i održivim materijalima. Majica je šivena sa strane radi bolje stabilnosti kroja. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok je okovratnik ojačan trakom radi očuvanja forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta boja omogućava lak izbor i kombinovanje. Ključne karakteristike: Dečja majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Mekana i prijatna za dečju kožu • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikati • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Dečji, Twin model |
| Tema | Organski pamuk, Dečji proizvod |
| Kolekcija | TERRA |
| Barkod | 8605040090732 |
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja | 0.6 x 0.4 x 0.2 m |
| Ukupna težina pakovanja | 6.60 kg |
| Zapremina kutije | 0.048 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |