DATE
Digitalni stoni LCD sat
34.678.20
1,99 €
Notes A5, korica: mešavina bio materijala i papira
Notes formata A5 sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku, namenjen promotivnim projektima sa fokusom na održive materijale. Korica je izrađena od mešavine bio materijala i papira renomiranog italijanskog proizvođača papira FAVINI, dok je unutrašnji knjižni blok proizveden od recikliranog papira. Knjižni blok u linije sa 160 strana krem papira gramature 70 g/m² omogućava kvalitetno i prijatno pisanje u svakodnevnoj upotrebi.
Ključne karakteristike:
Notes • Format A5 • 160 strana • Knjižni blok u linije • Krem papir 70 g/m² • Knjižni blok od recikliranog papira • Korica od bio materijala i papira (FAVINI) • Zaobljene ivice • Elastična traka • Držač za olovku
Zalihe: 1.317
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 1.317 | 0 | ||
| 1,99 € | 2.842 | 0 | ||
| 1,99 € | 1.272 | 0 | ||
| 1,99 € | 470 | 0 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 1.317 | 0 | ||
| 1,99 € | 2.842 | 0 | ||
| 1,99 € | 1.272 | 0 | ||
| 1,99 € | 470 | 0 |
| Šifra | 34.678.20 |
| Model | TEREA |
| Opis | Notes formata A5 sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku, namenjen promotivnim projektima sa fokusom na održive materijale. Korica je izrađena od mešavine bio materijala i papira renomiranog italijanskog proizvođača papira FAVINI, dok je unutrašnji knjižni blok proizveden od recikliranog papira. Knjižni blok u linije sa 160 strana krem papira gramature 70 g/m² omogućava kvalitetno i prijatno pisanje u svakodnevnoj upotrebi. Ključne karakteristike: Notes • Format A5 • 160 strana • Knjižni blok u linije • Krem papir 70 g/m² • Knjižni blok od recikliranog papira • Korica od bio materijala i papira (FAVINI) • Zaobljene ivice • Elastična traka • Držač za olovku |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 13.5 x 21cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Dodatna oprema | Držač za olovku |
| Materijal | Papir |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040071779 |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.37 x 0.3 x 0.23 m |
| Ukupna težina pakovanja | 12.82 kg |
| Zapremina kutije | 0.026 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 482010300000 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |