PEPPER GLOVE
Platnena rukavica za rernu
50.042.10
1,99 €
Ženska sportska majica kratkih rukava, 100 g/m2
Sportska majica TEE LADY je ženski model kratkih rukava, dizajniran za sportske aktivnosti, trening i aktivan način života. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 100 g/m², pružajući lagan i funkcionalan materijal prilagođen kretanju.
Majica je šivena sa strane i ima okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, što doprinosi udobnosti pri nošenju. Tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja omogućava prijatan osećaj tokom aktivnosti, dok reflektivni detalj na leđima povećava vidljivost u uslovima slabijeg osvetljenja. Model je dostupan i u muškoj verziji.
Ključne karakteristike:
Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 100 g/m² • Izuzetno lagana i prozračna • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Reflektivni detalj na leđima • Pogodna za sportske aktivnosti • Dostupna u muškoj verziji
S
Zalihe: 117
M
Zalihe: 684
L
Zalihe: 415
XL
Zalihe: 225
XXL
Zalihe: 283
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | Zaliha |
117
|
684
|
415
|
225
|
283
| |
| 1,99 € | Zaliha |
155
|
231
|
100
|
137
|
197
| |
| 1,99 € | Zaliha |
75
|
221
|
354
|
162
|
180
| |
| 1,99 € | Zaliha |
116
|
380
|
126
|
258
|
234
| |
| 1,99 € | Zaliha |
107
|
206
|
19
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | Zaliha |
117
|
684
|
415
|
225
|
283
| |
| 1,99 € | Zaliha |
155
|
231
|
100
|
137
|
197
| |
| 1,99 € | Zaliha |
75
|
221
|
354
|
162
|
180
| |
| 1,99 € | Zaliha |
116
|
380
|
126
|
258
|
234
| |
| 1,99 € | Zaliha |
107
|
206
|
19
|
| Šifra | 50.042.10-S |
| Model | TEE LADY |
| Opis | Sportska majica TEE LADY je ženski model kratkih rukava, dizajniran za sportske aktivnosti, trening i aktivan način života. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 100 g/m², pružajući lagan i funkcionalan materijal prilagođen kretanju. Majica je šivena sa strane i ima okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, što doprinosi udobnosti pri nošenju. Tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja omogućava prijatan osećaj tokom aktivnosti, dok reflektivni detalj na leđima povećava vidljivost u uslovima slabijeg osvetljenja. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 100 g/m² • Izuzetno lagana i prozračna • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Reflektivni detalj na leđima • Pogodna za sportske aktivnosti • Dostupna u muškoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Poliester |
| Gramatura | 100 g/m2 |
| Pol | Ženski, Twin model |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605025697819 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.47 x 0.35 x 0.12 m |
| Ukupna težina pakovanja | 4.19 kg |
| Zapremina kutije | 0.020 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610990200000 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija |