LINDA
Ženska pamučna polo majica dugih rukava, 200 g/m2
50.073.10
2,59 € - 2,99 €
Pamučna majica, 160 g/m2
Majica TARGET MEN je unisex model kratkih rukava izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i zahtevnijim uslovima upotrebe. Sa gramaturom od 160 g/m², predstavlja model višeg kvaliteta sa naglaskom na izdržljivost i postojanost. Deo je TARGET kolekcije, razvijene za intenzivno nošenje i često pranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji.
Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, što doprinosi dugotrajnosti i stabilnosti. Dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom omogućavaju bolje zadržavanje forme i otpornost na habanje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu.
Ključne karakteristike:
Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Viši kvalitet • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji
S
Zalihe: 807
M
Zalihe: 2.413
L
Zalihe: 11.766
XL
Zalihe: 12.340
XXL
Zalihe: 6.290
3XL
Zalihe: 2.580
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | Zaliha |
807
|
2.413
|
11.766
|
12.340
|
6.290
|
2.580
| |
| 2,99 € | Zaliha |
1.186
|
1.784
|
2.523
|
2.182
|
735
|
128
| |
| 2,99 € | Zaliha |
2.841
|
4.816
|
8.691
|
8.282
|
3.806
|
1.138
| |
| 2,99 € | ZalihaDolazak |
1.750
|
3.660
|
6.951
|
6.097
|
3.106
5014.05.26 |
1.251
| |
| 2,99 € | Zaliha |
2.874
|
5.770
|
10.576
|
10.517
|
5.122
|
1.920
| |
| 2,59 € | ZalihaDolazak |
11.928
|
25.032
|
44.210
|
43.842
5014.05.26 |
22.041
|
6.967
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | Zaliha |
807
|
2.413
|
11.766
|
12.340
|
6.290
|
2.580
| |
| 2,99 € | Zaliha |
1.186
|
1.784
|
2.523
|
2.182
|
735
|
128
| |
| 2,99 € | Zaliha |
2.841
|
4.816
|
8.691
|
8.282
|
3.806
|
1.138
| |
| 2,99 € | ZalihaDolazak |
1.750
|
3.660
|
6.951
|
6.097
|
3.106
5014.05.26 |
1.251
| |
| 2,99 € | Zaliha |
2.874
|
5.770
|
10.576
|
10.517
|
5.122
|
1.920
| |
| 2,59 € | ZalihaDolazak |
11.928
|
25.032
|
44.210
|
43.842
5014.05.26 |
22.041
|
6.967
|
| Šifra | 50.073.10-S |
| Model | TARGET MEN |
| Opis | Majica TARGET MEN je unisex model kratkih rukava izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i zahtevnijim uslovima upotrebe. Sa gramaturom od 160 g/m², predstavlja model višeg kvaliteta sa naglaskom na izdržljivost i postojanost. Deo je TARGET kolekcije, razvijene za intenzivno nošenje i često pranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, što doprinosi dugotrajnosti i stabilnosti. Dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom omogućavaju bolje zadržavanje forme i otpornost na habanje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Viši kvalitet • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.14 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Unisex, Twin model |
| Kroj | Klasičan |
| Kolekcija | TARGET |
| Barkod | 8605040040973 |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.6 x 0.4 x 0.2 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.36 kg |
| Zapremina kutije | 0.048 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |