SNACK
Posuda za hranu, 900 ml
41.216.10
1,55 €
Boca za vodu, 500 ml
RIVA staklena boca kapaciteta 500 ml izrađena je od recikliranog stakla sa mat završnom obradom. Korišćenje recikliranog stakla doprinosi smanjenju otpada, potrošnje energije i uticaja na životnu sredinu, uz zadržavanje kvaliteta i čistoće materijala. Jednostavan dizajn čini je pogodnom za različite promotivne kampanje, dok bambus poklopac dodatno naglašava njen ekološki karakter. Vodonepropusni poklopac obezbeđuje sigurnu upotrebu, a njegova površina je idealna za personalizaciju laserskom gravurom. Proizvod dolazi u poklon pakovanju.
Ključne karakteristike:
Materijal: reciklirano staklo i bambus • Kapacitet: 500 ml • Mat završna obrada • Vodonepropusan poklopac • Poklopac od bambusa pogodan za lasersku gravuru • Ekološki održiv materijal • Poklon pakovanje • Nije pogodno za pranje u mašini za sudove • Nije pogodno za upotrebu u mikrotalasnoj pećnici
Zalihe: 6
Dolazak:
12.000 - 17.08.26
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,55 € | 6 | 0 | 12.00017.08.26 | |
| 1,55 € | 320 | 0 | 6.00017.08.26 | |
| 1,55 € | 2.538 | 0 | 2.00017.08.26 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,55 € | 6 | 0 | 12.00017.08.26 | |
| 1,55 € | 320 | 0 | 6.00017.08.26 | |
| 1,55 € | 2.538 | 0 | 2.00017.08.26 |
| Šifra | 41.216.10 |
| Model | RIVA |
| Opis | RIVA staklena boca kapaciteta 500 ml izrađena je od recikliranog stakla sa mat završnom obradom. Korišćenje recikliranog stakla doprinosi smanjenju otpada, potrošnje energije i uticaja na životnu sredinu, uz zadržavanje kvaliteta i čistoće materijala. Jednostavan dizajn čini je pogodnom za različite promotivne kampanje, dok bambus poklopac dodatno naglašava njen ekološki karakter. Vodonepropusni poklopac obezbeđuje sigurnu upotrebu, a njegova površina je idealna za personalizaciju laserskom gravurom. Proizvod dolazi u poklon pakovanju. Ključne karakteristike: Materijal: reciklirano staklo i bambus • Kapacitet: 500 ml • Mat završna obrada • Vodonepropusan poklopac • Poklopac od bambusa pogodan za lasersku gravuru • Ekološki održiv materijal • Poklon pakovanje • Nije pogodno za pranje u mašini za sudove • Nije pogodno za upotrebu u mikrotalasnoj pećnici |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 6 x 22.5 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Materijal | Bambus, Reciklirano staklo |
| Kapacitet | 500 ml |
| Barkod | 8605025698335 |
| Dokumantacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Komada u kutiji | 40 |
| Dimenzija pakovanja | 0.39 x 0.31 x 0.5 m |
| Ukupna težina pakovanja | 11.72 kg |
| Zapremina kutije | 0.060 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 701328900000 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |