BEST NEO
Softshell jakna, 280 g/m2
53.018.10
0,19 €
Traka za šešir
Traka za šešir PROMO BAND izrađena je od 100% poliestera sa rebrastom strukturom i namenjena je brendiranju šešira. Dimenzija 65 × 2,8 cm omogućava jednostavno postavljanje, dok je proizvod pakovan u setove od 10 komada, što ga čini praktičnim za promotivne kampanje i serijsku primenu.
Traka je dostupna u velikoj paleti boja, a svetlije nijanse su pogodne za sublimaciju, omogućavajući jasnu i postojanu štampu.
Ključne karakteristike:
Traka za šešir • Materijal: 100% poliester • Rebrasta struktura • Dimenzije: 65 × 2,8 cm • Pakovanje od 10 komada • Velika paleta boja • Svetlije boje pogodne za sublimaciju • Namenjena brendiranju šešira
Zalihe: 9.820
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 0,19 € | 9.820 | 0 | ||
| 0,19 € | 9.424 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.899 | 0 | ||
| 0,19 € | 6.597 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.895 | 0 | ||
| 0,19 € | 6.169 | 0 | ||
| 0,19 € | 5.000 | 0 | ||
| 0,19 € | 3.370 | 0 | ||
| 0,19 € | 2.780 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.808 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.842 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.649 | 0 | ||
| 0,19 € | 3.050 | 0 | ||
| 0,19 € | 6.274 | 0 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 0,19 € | 9.820 | 0 | ||
| 0,19 € | 9.424 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.899 | 0 | ||
| 0,19 € | 6.597 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.895 | 0 | ||
| 0,19 € | 6.169 | 0 | ||
| 0,19 € | 5.000 | 0 | ||
| 0,19 € | 3.370 | 0 | ||
| 0,19 € | 2.780 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.808 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.842 | 0 | ||
| 0,19 € | 4.649 | 0 | ||
| 0,19 € | 3.050 | 0 | ||
| 0,19 € | 6.274 | 0 |
| Šifra | 53.018.10 |
| Model | PROMO BAND |
| Opis | Traka za šešir PROMO BAND izrađena je od 100% poliestera sa rebrastom strukturom i namenjena je brendiranju šešira. Dimenzija 65 × 2,8 cm omogućava jednostavno postavljanje, dok je proizvod pakovan u setove od 10 komada, što ga čini praktičnim za promotivne kampanje i serijsku primenu. Traka je dostupna u velikoj paleti boja, a svetlije nijanse su pogodne za sublimaciju, omogućavajući jasnu i postojanu štampu. Ključne karakteristike: Traka za šešir • Materijal: 100% poliester • Rebrasta struktura • Dimenzije: 65 × 2,8 cm • Pakovanje od 10 komada • Velika paleta boja • Svetlije boje pogodne za sublimaciju • Namenjena brendiranju šešira |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 65 x 2.8 cm |
| Pakovanje | 1100/10 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Poliester |
| Barkod | 8605025659763 |
| Komada u kutiji | 1100 |
| Dimenzija pakovanja | 0.495 x 0.255 x 0.135 m |
| Ukupna težina pakovanja | 3.91 kg |
| Zapremina kutije | 0.017 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 650700000000 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |