POCKET PRO
Card holder for mobile phones
38.157.10
2,49 €
Wireless charger, 15W, mix: ABS + stone powder
Wireless charger with output power up to 15W, designed for charging mobile devices on desks or in office environments. Made from a combination of recycled stone and plastic and compatible with all devices supporting Qi technology.
Key features:
Wireless charger • Material: recycled stone and plastic • Wireless charging up to 15W • Charging working distance up to 6 mm • USB-C input 5–9V / 2A • Wireless output 5–9V / 1–1.67A (5–15W) • Compatible with all Qi-enabled mobile devices • Gift box
Stocks: 1.717
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 1.717 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 1.717 | 0 |
| Code | 38.157.10 |
| Model | SIGNAL |
| Description | Wireless charger with output power up to 15W, designed for charging mobile devices on desks or in office environments. Made from a combination of recycled stone and plastic and compatible with all devices supporting Qi technology. Key features: Wireless charger • Material: recycled stone and plastic • Wireless charging up to 15W • Charging working distance up to 6 mm • USB-C input 5–9V / 2A • Wireless output 5–9V / 1–1.67A (5–15W) • Compatible with all Qi-enabled mobile devices • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 8 x 8 x 1.6 cm |
| Package | 96/1 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Print type | Digital printing, Pad printing |
| Additional equipment | Gift box, Wireless charging |
| Material | Plastic |
| Product type | Type-C input |
| Bar code | 8605073877744 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 96 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.27 x 0.28 m |
| Carton gross weight | 6.60 kg |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440309000 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing |