COMBO PAD
Mouse pad
37.963.10
9,25 €
Power bank, 10.000 mAh
CONNECTOR power bank with built-in cables is a practical and reliable solution for everyday device charging. Featuring integrated Type-C, Lightning, and USB-A cables, it allows easy charging of multiple devices without the need for extra cables.
The power bank itself is charged via a USB-A cable, while its compact design and wide compatibility make it ideal for use on the go, during travel, or as a convenient corporate or promotional gift.
Specifications:
Battery capacity: 10.000 mAh • Type-C-1 input: DC 5V/2A • Type-C-2 output: DC 5V/2A • Built-in USB-A output: DC 5V/2A • USB-A cable input: DC 5V/2A • Built-in Type-C cable output: DC 5V/2A • Built-in lightning cable output: DC 5V/2A • Power bank charging via USB-A cable
Stocks: 0
Arrival:
4.032 - 14.03.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,25 € | 0 | 0 | 4.03214.03.26 | |
| 9,25 € | 3.729 | 0 | 6.01214.03.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,25 € | 0 | 0 | 4.03214.03.26 | |
| 9,25 € | 3.729 | 0 | 6.01214.03.26 |
| Code | 37.963.10 |
| Model | CONNECTOR |
| Description | CONNECTOR power bank with built-in cables is a practical and reliable solution for everyday device charging. Featuring integrated Type-C, Lightning, and USB-A cables, it allows easy charging of multiple devices without the need for extra cables. The power bank itself is charged via a USB-A cable, while its compact design and wide compatibility make it ideal for use on the go, during travel, or as a convenient corporate or promotional gift. Specifications: Battery capacity: 10.000 mAh • Type-C-1 input: DC 5V/2A • Type-C-2 output: DC 5V/2A • Built-in USB-A output: DC 5V/2A • USB-A cable input: DC 5V/2A • Built-in Type-C cable output: DC 5V/2A • Built-in lightning cable output: DC 5V/2A • Power bank charging via USB-A cable |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 14.2 x 6.9 x 1.9 cm |
| Package | 36/1 |
| Net weight | 0.26 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Gift box |
| Material | Plastic |
| Capacity | 10.000 mAh |
| Product type | Type-C output, Lightning output, USB output, Type-C input |
| Bar code | 8605040073018 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 40 |
| Carton dimensions | 0.43 x 0.25 x 0.18 m |
| Carton gross weight | 10.70 kg |
| Carton volume | 0.019 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850760009000 |
| Recommended print type | Digital printing |