INDUCTOR 60W 6IN1
USB / Type-C charging and data cable, 6 in 1, 60W
37.335.10
0,00 €
USB flash memory
08
Stocks: 0
08
Stocks: 0
16
Stocks: 0
32
Stocks: 0
64
Stocks: 0
32
Stocks: 0
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | 2-5 days |
657
|
5.826
|
2.099
|
744
| |
| Call for price | Stock2-5 days |
0
158
|
15
158
|
0
158
|
0
158
| |
| Call for price | 2-5 days |
657
|
5.979
|
2.099
|
744
| |
| Call for price | 2-5 days |
327
|
327
|
327
|
327
| |
| Call for price | 2-5 days |
657
|
5.128
|
2.099
|
744
|
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | 2-5 days |
657
|
5.826
|
2.099
|
744
| |
| Call for price | Stock2-5 days |
0
158
|
15
158
|
0
158
|
0
158
| |
| Call for price | 2-5 days |
657
|
5.979
|
2.099
|
744
| |
| Call for price | 2-5 days |
327
|
327
|
327
|
327
| |
| Call for price | 2-5 days |
657
|
5.128
|
2.099
|
744
|
| Code | 37.335.10-08 |
| Model | MATICS |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 1.2 x 7.7 x 0.4cm |
| Package | |
| Net weight | 0.00 kg |
| Print type | Laser engraving |
| Material | Metal |
| Product type | USB 2.0 |
| Bar code | 8605073804375 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0 x 0 x 0 m |
| Carton gross weight | 0.00 kg |
| Carton volume | 0.000 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 852351100000 |
| Recommended print type | Laser engraving |
| Recommended print dimension | 2.5 x 0.7cm |