CONNECTOR LED
Light up power bank, 10.000 mAh
38.106.90
14,99 €
Wireless stereo earbuds
Wireless ANC + ENC earbuds deliver a modern audio experience with advanced features and a sleek design. They stand out with a full-color digital TFT display on the charging case, providing clear visual information and intuitive control. With support for the ZWSVIBE mobile app, the earbuds easily connect to your smartphone, allowing enhanced control and personalized settings. Support for ANC (Active Noise Canceling) and ENC voice noise reduction technology ensures improved music playback and clearer calls even in noisy environments. Stable Bluetooth connectivity and a modern design make them ideal for everyday use.
Specifications:
Bluetooth version 5.4 • Color TFT display 1.45" (172 × 320) • ANC + ENC technology • Noise reduction range: 25–30 dB • Call time: up to 4 hrs • Playback time: 4–5 hrs • Charging case charging time: 1.5 hrs • Earbuds battery capacity: 35 mAh ×2 • Charging case battery capacity: 360 mAh • Charging port: Type-C
Stocks: 3.073
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 14,99 € | 3.073 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 14,99 € | 3.073 | 0 |
| Code | 38.106.90 |
| Model | DECIBEL PLUS |
| Description | Wireless ANC + ENC earbuds deliver a modern audio experience with advanced features and a sleek design. They stand out with a full-color digital TFT display on the charging case, providing clear visual information and intuitive control. With support for the ZWSVIBE mobile app, the earbuds easily connect to your smartphone, allowing enhanced control and personalized settings. Support for ANC (Active Noise Canceling) and ENC voice noise reduction technology ensures improved music playback and clearer calls even in noisy environments. Stable Bluetooth connectivity and a modern design make them ideal for everyday use. Specifications: Bluetooth version 5.4 • Color TFT display 1.45" (172 × 320) • ANC + ENC technology • Noise reduction range: 25–30 dB • Call time: up to 4 hrs • Playback time: 4–5 hrs • Charging case charging time: 1.5 hrs • Earbuds battery capacity: 35 mAh ×2 • Charging case battery capacity: 360 mAh • Charging port: Type-C |
| Brand | PIXO |
| Color | White |
| Package | 60/1 |
| Net weight | 0.14 kg |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Capacity | 300 mAh |
| Bar code | 8605073883028 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 60 |
| Carton dimensions | 0.59 x 0.395 x 0.12 m |
| Carton gross weight | 8.92 kg |
| Carton volume | 0.028 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851830009000 |
| Recommended print type |