YARD PAD
Mouse pad
38.096.10
10,99 €
Wireless stereo earbuds
Wireless earbuds deliver reliable sound and balanced performance for everyday use. Featuring a stable Bluetooth 5.4 connection, they ensure clear audio transmission for both music playback and phone calls. Thanks to their compact design and practical charging case with a Type-C port, they are ideal for use at home, at work, or on the go. Solid battery life and multiple recharges via the case make them a practical choice for daily listening and promotional use.
Specifications:
Bluetooth version 5.4 • Wireless range up to 10 m • Frequency range 20 Hz – 20 kHz • Sensitivity: 105.5 ±3 dB • Earbud battery capacity: 30 mAh • Charging case battery capacity: 200 mAh • Playback time: up to 5 hrs (100% volume) • Charging time: 1.5 hrs • Recharge times via case: 3.5 • Charging port: Type-C
Stocks: 0
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 10,99 € | 0 | 0 | ||
| 10,99 € | 1.293 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 10,99 € | 0 | 0 | ||
| 10,99 € | 1.293 | 0 |
| Code | 38.096.10 |
| Model | VOICE 2 |
| Description | Wireless earbuds deliver reliable sound and balanced performance for everyday use. Featuring a stable Bluetooth 5.4 connection, they ensure clear audio transmission for both music playback and phone calls. Thanks to their compact design and practical charging case with a Type-C port, they are ideal for use at home, at work, or on the go. Solid battery life and multiple recharges via the case make them a practical choice for daily listening and promotional use. Specifications: Bluetooth version 5.4 • Wireless range up to 10 m • Frequency range 20 Hz – 20 kHz • Sensitivity: 105.5 ±3 dB • Earbud battery capacity: 30 mAh • Charging case battery capacity: 200 mAh • Playback time: up to 5 hrs (100% volume) • Charging time: 1.5 hrs • Recharge times via case: 3.5 • Charging port: Type-C |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 100/1 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Material | Plastic |
| Capacity | 200 mAh |
| Bar code | 8605073832545 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.33 x 0.24 x 0.45 m |
| Carton gross weight | 7.60 kg |
| Carton volume | 0.036 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851830009000 |
| Recommended print type |