TWIST PAD
Mouse pad and wireless charger 15W
38.011.10
5,39 €
Wireless speaker, 5W
Wireless speaker with 5 W output power, designed as a practical promotional product for everyday use at the office, while travelling or at home. Its compact format and carrying handle make it an ideal corporate gift with long-lasting brand visibility. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included.
Key features:
Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.3 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 500 mAh • Charging time up to 2 hours • Playing time up to 4 hours • Carrying handle • Type-C charging cable included • Gift box
Stocks: 1.896
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,39 € | 1.896 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,39 € | 1.896 | 0 |
| Code | 38.011.10 |
| Model | SAMBA |
| Description | Wireless speaker with 5 W output power, designed as a practical promotional product for everyday use at the office, while travelling or at home. Its compact format and carrying handle make it an ideal corporate gift with long-lasting brand visibility. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included. Key features: Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.3 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 500 mAh • Charging time up to 2 hours • Playing time up to 4 hours • Carrying handle • Type-C charging cable included • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 30/1 |
| Net weight | 0.26 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Soft touch, Bluetooth, Gift box |
| Capacity | 5 W |
| Product type | Type-C input |
| Bar code | 8605040097700 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 30 |
| Carton dimensions | 0.325 x 0.3 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 8.32 kg |
| Carton volume | 0.023 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851821009000 |
| Recommended print type | Digital printing |