SMART C ROSE GOLD 3.0
USB Flash memory
37.546.10
0,54 €
Mouse pad
SPOT PAD is a circular mouse pad made from polyester with a rubber non-slip base, ensuring stability and secure placement on surfaces. With standard dimensions and a simple shape, it’s available in two universal colors that easily match various visual identities. Thanks to its surface suitable for branding, SPOT PAD offers an economical marketing solution and is an excellent promotional product for large-scale corporate campaigns and events.
Key features:
Material: polyester • Non-slip base: rubber back layer
Stocks: 0
Arrival:
10.000 - 13.07.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,54 € | 0 | 0 | 10.00013.07.26 | |
| 0,54 € | 5.376 | 0 | 20.00013.07.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,54 € | 0 | 0 | 10.00013.07.26 | |
| 0,54 € | 5.376 | 0 | 20.00013.07.26 |
| Code | 37.546.10 |
| Model | SPOT PAD |
| Description | SPOT PAD is a circular mouse pad made from polyester with a rubber non-slip base, ensuring stability and secure placement on surfaces. With standard dimensions and a simple shape, it’s available in two universal colors that easily match various visual identities. Thanks to its surface suitable for branding, SPOT PAD offers an economical marketing solution and is an excellent promotional product for large-scale corporate campaigns and events. Key features: Material: polyester • Non-slip base: rubber back layer |
| Color | Black |
| Dimension | Size: Ø 20 x 0.3 cm Packing: 200/50/1 Recommended print type: sublimation |
| Package | 200/50/1 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Print type | Sublimation |
| Material | Rubber, Polyester |
| Theme | Sublimation |
| Bar code | 8605073805358 |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0 x 0 x 0 m |
| Carton gross weight | 0.00 kg |
| Carton volume | 0.000 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630710900000 |
| Recommended print type | Sublimation |