RODEO
38.073.12
4,49 €
Wireless speaker, 3W
Wireless speaker with 5 W output power, designed as a practical promotional product for everyday use at the office, at home or on the go. The carrying handle and compact format make it a suitable corporate gift ensuring long-term brand visibility through regular use. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included.
Key features:
Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.4 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 500 mAh • Charging time do 2 hours • Playing time up to 6 hours • Carrying handle • Type-C charging cable included • Gift box
Stocks: 2.060
Stock
Informations
Logistics
Prints
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,49 € | 2.060 | 0 |
Stock
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,49 € | 2.060 | 0 |
Informations
| Code | 38.073.12 |
| Model | RODEO |
| Description | Wireless speaker with 5 W output power, designed as a practical promotional product for everyday use at the office, at home or on the go. The carrying handle and compact format make it a suitable corporate gift ensuring long-term brand visibility through regular use. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included. Key features: Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.4 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 500 mAh • Charging time do 2 hours • Playing time up to 6 hours • Carrying handle • Type-C charging cable included • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Gray |
| Package | 50/25 |
| Net weight | 0.25 kg |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Material | Bamboo, Plastic |
| Capacity | 300 mAh, 3 W |
| Bar code | 8605040071694 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
Logistics
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.49 x 0.29 x 0.25 m |
| Carton gross weight | 13.36 kg |
| Carton volume | 0.036 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851821009000 |
Prints
| Recommended print type |
transport






