GANT 30W
Wall charger with retractable cable, 30W
37.975.11
9,90 €
7 ports USB Hub
Stocks: 794
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,90 € | 794 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,90 € | 794 | 0 |
| Code | 37.975.11 |
| Model | VOLT 7IN1 |
| Brand | PIXO |
| Color | Dark gray |
| Dimension | 12.1 x 2.9 x 1 cm |
| Package | 100/1 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Print type | Laser engraving |
| Additional equipment | Gift box |
| Material | Aluminum |
| Product type | Type-C output, USB 2.0, USB 3.0, USB output, Type-C input, PD USB, PD Type-C |
| Bar code | 8605040038994 |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.47 x 0.29 x 0.2 m |
| Carton gross weight | 6.94 kg |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851762009900 |
| Recommended print type | Laser engraving |