SMART RED
USB Flash memory
38.156.10
4,99 €
Magnetic foldable mobile phone holder and wireless charger, 15W
Foldable phone holder with integrated wireless charger and magnet, designed for practical use on desks or on the go. It supports wireless charging up to 15W and is compatible with all mobile devices featuring Qi technology.
Key features:
Foldable phone holder with wireless charger • Wireless charging up to 15W • Magnetic system • Charging working distance up to 6 mm • USB-C input 5–9V / 2A • Wireless output 5–9V / 1–1.67A (5–15W) • Gift box
Stocks: 2.876
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 2.876 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 2.876 | 0 |
| Code | 38.156.10 |
| Model | MAXWELL |
| Description | Foldable phone holder with integrated wireless charger and magnet, designed for practical use on desks or on the go. It supports wireless charging up to 15W and is compatible with all mobile devices featuring Qi technology. Key features: Foldable phone holder with wireless charger • Wireless charging up to 15W • Magnetic system • Charging working distance up to 6 mm • USB-C input 5–9V / 2A • Wireless output 5–9V / 1–1.67A (5–15W) • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 10.2 x 7 x 10 cm |
| Package | 64/1 |
| Net weight | 0.10 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Magnet, Gift box, Wireless charging |
| Material | Reciklirana eko koža |
| Product type | Type-C input |
| Bar code | 8605073885404 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 64 |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.305 x 0.25 m |
| Carton gross weight | 7.14 kg |
| Carton volume | 0.024 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440909000 |
| Recommended print type | Digital printing |