MUV MICRO
World travel adapter
38.066.90
2,59 €
Wireless mouse, RF
RF dongle included
Stocks: 7.736
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,59 € | 7.736 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,59 € | 7.736 | 0 |
| Code | 38.066.90 |
| Model | TRICKY |
| Description | RF dongle included |
| Brand | PIXO |
| Color | White |
| Package | 150/1 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Gift box |
| Product type | USB 2.0 |
| Bar code | 8605040016800 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 150 |
| Carton dimensions | 0.34 x 0.32 x 0.36 m |
| Carton gross weight | 9.26 kg |
| Carton volume | 0.039 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 847160700000 |
| Recommended print type | Digital printing |