TANOS
3 ports USB Hub, phone holder, mix: ABS + stone powder
38.145.10
0,00 €
USB Flash memory
The SMART C 3.0 USB flash drive features a plastic and metal housing, providing durability and a modern appearance. The swivel design protects the connectors without the need for a cap. With USB-A and Type-C connections, it is compatible with a wide range of devices, while USB 3.0 technology ensures faster data transfer.
Key features:
USB flash drive • Plastic and metal housing • Swivel design • USB-A and Type-C connection • USB 3.0 connection • Compact design • Suitable surface for branding • Suitable for promotional campaigns • Available in various memory capacities
32
Stocks: 0
64
Stocks: 0
128
Stocks: 0
32
Stocks: 0
| Color | Price | 32 | 64 | 128 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
|
0
| |
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
|
0
| |
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
|
| Color | Price | 32 | 64 | 128 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
|
0
| |
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
|
0
| |
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
| ||
| Call for price | 2-5 days |
518
|
264
|
447
|
| Code | 38.145.10-332 |
| Model | SMART C WHITE 3.0 |
| Description | The SMART C 3.0 USB flash drive features a plastic and metal housing, providing durability and a modern appearance. The swivel design protects the connectors without the need for a cap. With USB-A and Type-C connections, it is compatible with a wide range of devices, while USB 3.0 technology ensures faster data transfer. Key features: USB flash drive • Plastic and metal housing • Swivel design • USB-A and Type-C connection • USB 3.0 connection • Compact design • Suitable surface for branding • Suitable for promotional campaigns • Available in various memory capacities |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 1 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Print type | Screen printing, Pad printing |
| Material | Plastic, Metal |
| Product type | USB 3.0 |
| Bar code | 8605073802982 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 1 |
| Carton dimensions | 0 x 0 x 0 m |
| Carton gross weight | 0.00 kg |
| Carton volume | 0.000 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 852351100000 |
| Recommended print type | Pad printing, Screen printing |