MULTI PAD
Mouse pad and wireless charger 15W
38.170.10
9,99 €
Selfie stick
Stocks: 2.153
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,99 € | 2.153 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,99 € | 2.153 | 0 |
| Code | 38.170.10 |
| Model | QUADRIPOD |
| Color | Black |
| Dimension | 12 x 5.5 x 3.1 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.22 kg |
| Print type | Digital printing, Laser engraving, Pad printing |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Material | Aluminum |
| Bar code | 8605073898633 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.35 x 0.275 x 0.3 m |
| Carton gross weight | 11.70 kg |
| Carton volume | 0.029 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 962000102000 |
| Recommended print type | Digital printing, Laser engraving, Pad printing |
| Recommended print dimension | 6 x 0.6 cm |