SPACE PLUS 9
Plastic gift box
38.158.10
1,49 €
3 ports USB Hub, phone holder, mix: ABS + stone powder
Stocks: 1.024
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 1.024 | 0 | ||
| 1,49 € | 115 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 1.024 | 0 | ||
| 1,49 € | 115 | 0 |
| Code | 38.158.10 |
| Model | TANOS |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 8.5 x 4.9 x 1.7 cm |
| Package | 200/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Print type | Digital printing, Pad printing |
| Additional equipment | Gift box |
| Material | Plastic |
| Product type | Type-C output, USB output, Type-C input |
| Bar code | 8605073800872 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.26 x 0.3 m |
| Carton gross weight | 8.50 kg |
| Carton volume | 0.031 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440959000 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing |