SMART C RED 3.0
USB Flash memory
37.978.10
4,99 €
Magnetic card holder and mobile phone stand
Stocks: 1.364
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 1.364 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 1.364 | 0 |
| Code | 37.978.10 |
| Model | STATIC |
| Color | Black |
| Package | 150/50/1 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Print type | Digital printing, Pad printing |
| Additional equipment | Magnet, Gift box |
| Material | Polyurethane, Thermo sensitive PU |
| Bar code | 8605040051146 |
| Pieces per carton | 150 |
| Carton dimensions | 0.505 x 0.44 x 0.145 m |
| Carton gross weight | 13.52 kg |
| Carton volume | 0.032 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392690979900 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing |