FELIX 2IN1
USB / Type-C kabl za punjenje i prenos podataka, sa funkcijom priveska za ključeve, 2 u 1, 60W
38.158.10
1,49 €
USB razdelnik sa 3 ulaza, držač za telefon, mix: reciklirani kamen i plastika
Zalihe: 687
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 687 | 0 | ||
| 1,49 € | 64 | 0 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 687 | 0 | ||
| 1,49 € | 64 | 0 |
| Šifra | 38.158.10 |
| Model | TANOS |
| Brend | PIXO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 8.5 x 4.9 x 1.7 cm |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Materijal | Plastika |
| Tip proizvoda | Izlaz Type-C, Izlaz USB, Ulaz Type-C |
| Barkod | 8605073800872 |
| Dokumantacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Komada u kutiji | 200 |
| Dimenzija pakovanja | 0.4 x 0.26 x 0.3 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.50 kg |
| Zapremina kutije | 0.031 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 850440959000 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |