PUNK
Wireless speaker, 3W
37.020.10
0,75 €
Plastic gift box
SPACE PLUS 7 is a plastic gift box designed for packaging USB flash drives and promotional products. The lid features a dedicated area for printing, allowing additional branding and product customization.
Key features:
Gift box • Plastic housing • Area suitable for printing • Suitable for USB flash drive packaging • Suitable for promotional campaigns
Stocks: 3.817
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,75 € | 3.817 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,75 € | 3.817 | 0 |
| Code | 37.020.10 |
| Model | SPACE PLUS 7 |
| Description | SPACE PLUS 7 is a plastic gift box designed for packaging USB flash drives and promotional products. The lid features a dedicated area for printing, allowing additional branding and product customization. Key features: Gift box • Plastic housing • Area suitable for printing • Suitable for USB flash drive packaging • Suitable for promotional campaigns |
| Color | Black |
| Dimension | 7 x 9 x 2 cm |
| Package | 600/10/1 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Print type | Digital printing, Screen printing, Pad printing |
| Material | Plastic |
| Bar code | 8605040050699 |
| Pieces per carton | 400 |
| Carton dimensions | 0.39 x 0.37 x 0.44 m |
| Carton gross weight | 12.30 kg |
| Carton volume | 0.063 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392390000000 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing, Screen printing |
| Recommended print dimension | 5.5 x 2 cm |