BASE MINI
Mobile phone holder
36.012.80
29,90 €
Aluminum poster stand
Stocks: 20
Arrival:
300 - 08.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 29,90 € | 20 | 0 | 30008.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 29,90 € | 20 | 0 | 30008.05.26 |
| Code | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Color | Silver |
| Dimension | 700 x 1000 mm |
| Package | 5/1 |
| Net weight | 2.76 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Aluminum |
| Bar code | 8605040099155 |
| Pieces per carton | 5 |
| Carton dimensions | 1.06 x 0.77 x 0.1 m |
| Carton gross weight | 15.30 kg |
| Carton volume | 0.082 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 70 x 100 cm |