CHECK
Card holder
36.010.80
9,40 €
Aluminum poster stand
Stocks: 472
Arrival:
700 - 08.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,40 € | 472 | 0 | 70008.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,40 € | 472 | 0 | 70008.05.26 |
| Code | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Color | Silver |
| Dimension | 297 x 420 mm |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 0.74 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Aluminum |
| Bar code | 8605040088968 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.35 x 0.19 x 0.49 m |
| Carton gross weight | 7.82 kg |
| Carton volume | 0.033 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 29.7 x 42 cm |