SNAP FRAME B1
Aluminum poster stand
34.799.10
8,45 €
Portfolio case with A5 notebook
A5 format portfolio with notebook, designed for everyday business and promotional use. The textile cover provides a modern and professional appearance, while additional pockets for cards, documents and a mobile phone, along with a pen holder, ensure practical organization. The cover is made of RPET material (recycled PET), making it suitable for eco-focused campaigns. The notebook features a lined book block with 128 pages of cream paper (80 g/m²).
Key features:
Portfolio with notebook • A5 format • 128 pages • Lined book block • Cream paper 80 g/m² • Textile cover • RPET cover material (recycled PET) • Pockets for cards, documents and mobile phone • Pen holder
Stocks: 0
Arrival:
2.500 - 05.07.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 8,45 € | 0 | 2.360 | 2.50005.07.26 | |
| 8,45 € | 0 | 1.460 | 1.50005.07.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 8,45 € | 0 | 2.360 | 2.50005.07.26 | |
| 8,45 € | 0 | 1.460 | 1.50005.07.26 |
| Code | 34.799.10 |
| Model | DOMINGO A5 |
| Description | A5 format portfolio with notebook, designed for everyday business and promotional use. The textile cover provides a modern and professional appearance, while additional pockets for cards, documents and a mobile phone, along with a pen holder, ensure practical organization. The cover is made of RPET material (recycled PET), making it suitable for eco-focused campaigns. The notebook features a lined book block with 128 pages of cream paper (80 g/m²). Key features: Portfolio with notebook • A5 format • 128 pages • Lined book block • Cream paper 80 g/m² • Textile cover • RPET cover material (recycled PET) • Pockets for cards, documents and mobile phone • Pen holder |
| Color | Black |
| Dimension | 16.5 x 22.2 x 2.7 cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Pen holder |
| Material | RPET |
| Format | A5 |
| Paper type | Ivory |
| Bar code | 8605073898886 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0 x 0 x 0 m |
| Carton gross weight | 0.00 kg |
| Carton volume | 0.000 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 482010300000 |
| Recommended print type | Digital printing |