ORGANIC
Notebook with pen
36.009.80
23,90 €
Aluminum poster stand
Stocks: 0
Arrival:
400 - 08.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 23,90 € | 0 | 0 | 40008.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 23,90 € | 0 | 0 | 40008.05.26 |
| Code | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Color | Silver |
| Dimension | 594 x 841 mm |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 2.06 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Aluminum |
| Bar code | 8605040053690 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.66 x 0.18 x 0.92 m |
| Carton gross weight | 22.06 kg |
| Carton volume | 0.109 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 59.4 x 84.1 cm |