ACCESS H
Plastic ID holder
37.321.91
11,00 €
Plastic case for PURE microfiber cloth, 100 pcs
Plastic case designed for packaging and protecting the PURE microfiber cloth. A practical solution for neat storage and distribution, suitable for promotional campaigns and product presentation.
Key features:
Plastic case • Designed for PURE cloth • Protection and neat packaging • Suitable for promotional use and distribution
Stocks: 258
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,00 € | 258 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,00 € | 258 | 0 |
| Code | 37.321.91 |
| Model | PURE PACK |
| Description | Plastic case designed for packaging and protecting the PURE microfiber cloth. A practical solution for neat storage and distribution, suitable for promotional campaigns and product presentation. Key features: Plastic case • Designed for PURE cloth • Protection and neat packaging • Suitable for promotional use and distribution |
| Color | Transparent |
| Dimension | 9.7 x 6.4cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Plastic |
| Bar code | 8605025653112 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.004 x 0.305 x 0.2 m |
| Carton gross weight | 0.08 kg |
| Carton volume | 0.000 m3 |
| Country of origin | Korea |
| HS code | 392329100000 |
| Recommended print type | Digital printing |