SNAP FRAME A4
Aluminum poster stand
34.798.10
12,45 €
Portfolio case with A4 notepad
A4 format portfolio with notepad, designed for business and promotional use. The textile cover combined with a functional layout makes it suitable for meetings, conferences and presentations. It features additional pockets for cards, documents and a mobile phone, as well as a pen holder for organized use. The cover is made of RPET material (recycled PET), highlighting the eco-conscious aspect of the product. The lined notepad includes 40 pages of white paper (80 g/m²).
Key features:
Portfolio with notepad • A4 format • 40 pages • Lined book block • White paper 80 g/m² • Textile cover • RPET cover material (recycled PET) • Pockets for cards, documents and mobile phone • Pen holder
Stocks: 1.996
Arrival:
2.000 - 05.07.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 12,45 € | 1.996 | 0 | 2.00005.07.26 | |
| 12,45 € | 998 | 0 | 1.00005.07.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 12,45 € | 1.996 | 0 | 2.00005.07.26 | |
| 12,45 € | 998 | 0 | 1.00005.07.26 |
| Code | 34.798.10 |
| Model | DOMINGO A4 |
| Description | A4 format portfolio with notepad, designed for business and promotional use. The textile cover combined with a functional layout makes it suitable for meetings, conferences and presentations. It features additional pockets for cards, documents and a mobile phone, as well as a pen holder for organized use. The cover is made of RPET material (recycled PET), highlighting the eco-conscious aspect of the product. The lined notepad includes 40 pages of white paper (80 g/m²). Key features: Portfolio with notepad • A4 format • 40 pages • Lined book block • White paper 80 g/m² • Textile cover • RPET cover material (recycled PET) • Pockets for cards, documents and mobile phone • Pen holder |
| Color | Black |
| Dimension | 24.5 x 33 x 3 cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Pen holder |
| Material | RPET |
| Format | A4 |
| Paper type | White |
| Bar code | 8605025637112 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0 x 0 x 0 m |
| Carton gross weight | 0.00 kg |
| Carton volume | 0.000 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 482010300000 |
| Recommended print type | Digital printing |