SMART C WHITE
USB Flash memory
37.983.10
1,49 €
3 ports USB Hub
USB hub with three ports designed to expand connectivity on computers and other compatible devices. The housing is made from recycled aluminum, making it suitable for office and promotional use.
Key features:
USB hub with three ports • Material: recycled aluminum • 1 x Type-C port • 2 x USB 2.0 ports • Gift box
Stocks: 912
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 912 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 912 | 0 |
| Code | 37.983.10 |
| Model | ENZO |
| Description | USB hub with three ports designed to expand connectivity on computers and other compatible devices. The housing is made from recycled aluminum, making it suitable for office and promotional use. Key features: USB hub with three ports • Material: recycled aluminum • 1 x Type-C port • 2 x USB 2.0 ports • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 180/45/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Print type | Laser engraving |
| Material | Recycled aluminium |
| Product type | Type-C output, USB output, Type-C input |
| Bar code | 8605040034330 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 180 |
| Carton dimensions | 0.405 x 0.275 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 8.50 kg |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440959000 |
| Recommended print type | Laser engraving |