VOICE 2
Wireless stereo earbuds
38.071.10
7,99 €
Wireless speaker, 3W
Wireless speaker with 3 W output power, compact and practical as a promotional product for everyday use at the office, at home or on the go. Its simple design and lightweight format make it a suitable choice for corporate gifting and promotional campaigns. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included.
Key features:
Wireless speaker • Speaker power 3 W • BT version 5.0 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 300 mAh • Charging time up to 3 hours • Playing time up to 4 hours • Type-C charging cable included • Gift box
Stocks: 390
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 390 | 100 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 390 | 100 |
| Code | 38.071.10 |
| Model | POP |
| Description | Wireless speaker with 3 W output power, compact and practical as a promotional product for everyday use at the office, at home or on the go. Its simple design and lightweight format make it a suitable choice for corporate gifting and promotional campaigns. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included. Key features: Wireless speaker • Speaker power 3 W • BT version 5.0 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 300 mAh • Charging time up to 3 hours • Playing time up to 4 hours • Type-C charging cable included • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 50/25/1 |
| Net weight | 0.18 kg |
| Print type | Digital printing, Laser engraving, Pad printing |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Material | Bamboo, Aluminum |
| Capacity | 3 W |
| Product type | Type-C input |
| Bar code | 8605040042984 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.41 x 0.41 x 0.22 m |
| Carton gross weight | 10.32 kg |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851821009000 |
| Recommended print type | Digital printing, Laser engraving, Pad printing |