SMART C NAVY BLUE 3.0
USB Flash memory
37.101.90
0,00 €
USB Flash memory
08
Stocks: 8
08
Stocks: 8
16
Stocks: 7
32
Stocks: 15
64
Stocks: 0
32
Stocks: 15
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | Stock2-5 days |
8
657
|
7
5.979
|
15
2.099
|
0
744
|
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | Stock2-5 days |
8
657
|
7
5.979
|
15
2.099
|
0
744
|
| Code | 37.101.90-08 |
| Model | CREDIT CARD |
| Brand | PIXO |
| Color | White |
| Dimension | 8.6 x 5.4 x 0.3 cm |
| Package | 1500/300/1 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Plastic |
| Product type | USB 2.0 |
| Bar code | 8605025622422 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.175 x 0.215 x 0.055 m |
| Carton gross weight | 1.10 kg |
| Carton volume | 0.002 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 852351100000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 8.6 x 5.4 cm |