CREDIT CARD
USB Flash memory
38.044.10
0,75 €
Mouse pad
CLICK PAD is a mouse pad which is available in two universal colors, making it suitable for digital printing - it allows effective branding and personalization. The surface material is polyester, and the back features a rubber non-slip layer to ensure stability and grip during use. The mouse pad features stitched edges, adding a clean, neutral visual detail while improving durability during everyday use. An essential accessory on any desk, this product makes an ideal promotional item for a variety of brands and campaigns.
Key features:
Material: polyester • Non-slip base: rubber back layer • Trimmed edges
Stocks: 4.861
Arrival:
6.000 - 03.02.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,75 € | 4.861 | 0 | 6.00003.02.26 | |
| 0,75 € | 13.686 | 0 | 14.00003.02.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,75 € | 4.861 | 0 | 6.00003.02.26 | |
| 0,75 € | 13.686 | 0 | 14.00003.02.26 |
| Code | 38.044.10 |
| Model | CLICK PAD |
| Description | CLICK PAD is a mouse pad which is available in two universal colors, making it suitable for digital printing - it allows effective branding and personalization. The surface material is polyester, and the back features a rubber non-slip layer to ensure stability and grip during use. The mouse pad features stitched edges, adding a clean, neutral visual detail while improving durability during everyday use. An essential accessory on any desk, this product makes an ideal promotional item for a variety of brands and campaigns. Key features: Material: polyester • Non-slip base: rubber back layer • Trimmed edges |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 26 x 21 x 0.3 cm |
| Package | 100/50/1 |
| Net weight | 0.09 kg |
| Print type | Transfer printing, Screen printing |
| Material | Rubber, Polyester |
| Bar code | 8605040097083 |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.28 x 0.24 x 0.33 m |
| Carton gross weight | 9.64 kg |
| Carton volume | 0.022 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630710900000 |
| Recommended print type | Screen printing, Sublimation, Transfer printing |