5th AVENUE
B5 agenda in a gift box
36.011.80
7,90 €
Aluminum poster stand
Stocks: 125
Arrival:
1.100 - 08.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,90 € | 125 | 0 | 1.10008.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,90 € | 125 | 0 | 1.10008.05.26 |
| Code | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Color | Silver |
| Dimension | 210 x 297 mm |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 0.46 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Aluminum |
| Bar code | 8605040049266 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.26 x 0.19 x 0.36 m |
| Carton gross weight | 4.96 kg |
| Carton volume | 0.018 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 21 x 29.7 cm |