TISA
A5 notebook
36.031.80
17,90 €
Aluminum poster stand
Stocks: 112
Arrival:
200 - 08.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 17,90 € | 112 | 0 | 20008.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 17,90 € | 112 | 0 | 20008.05.26 |
| Code | 36.031.80 |
| Model | SNAP FRAME A2 |
| Color | Silver |
| Dimension | 420 x 594 mm |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 1.19 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Aluminum |
| Bar code | 8605040032299 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.48 x 0.19 x 0.66 m |
| Carton gross weight | 12.70 kg |
| Carton volume | 0.060 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
| Recommended print type | Digital printing |