BASEL
A5 notebook
34.328.10
2,69 €
A5 wire-o notebook
A5 format spiral notebook designed for everyday business and promotional use. The spiral binding allows easy page turning and flat opening, making it practical for writing in various situations. The lined book block with 160 pages of white paper (80 g/m²) supports neat and organized note-taking. Made in Europe.
Key features:
Notebook • A5 format • 160 pages • Lined book block • White paper 80 g/m² • Spiral binding • Made in Europe
Stocks: 194
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,69 € | 194 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 | ||
| 2,69 € | 420 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,69 € | 194 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 | ||
| 2,69 € | 420 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.000 | 0 |
| Code | 34.328.10 |
| Model | GRATZ |
| Description | A5 format spiral notebook designed for everyday business and promotional use. The spiral binding allows easy page turning and flat opening, making it practical for writing in various situations. The lined book block with 160 pages of white paper (80 g/m²) supports neat and organized note-taking. Made in Europe. Key features: Notebook • A5 format • 160 pages • Lined book block • White paper 80 g/m² • Spiral binding • Made in Europe |
| Brand | PRO BOOK |
| Color | Black |
| Dimension | 15.4 x 21 cm |
| Package | 20 |
| Net weight | 0.30 kg |
| Print type | Digital printing, Foil stamping, Screen printing |
| Material | Vinyl paper |
| Format | A5 |
| Paper type | White |
| Theme | Made in Europe |
| Bar code | 8605040018101 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.34 x 0.175 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 6.46 kg |
| Carton volume | 0.014 m3 |
| Country of origin | Serbia |
| HS code | 482010300000 |
| Recommended print type | Digital printing, Foil stamping, Screen printing |