ALAMO
A5 notebook
37.320.90
0,29 €
Microfiber cloth
Microfiber cloth suitable for sublimation, designed for cleaning delicate surfaces and as a practical promotional accessory. Ideal for customization with printing.
Key features:
Microfiber cloth • Suitable for sublimation • Practical for cleaning delicate surfaces • Ideal for customization and promotional use
Stocks: 41.825
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,29 € | 41.825 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,29 € | 41.825 | 0 |
| Code | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Description | Microfiber cloth suitable for sublimation, designed for cleaning delicate surfaces and as a practical promotional accessory. Ideal for customization with printing. Key features: Microfiber cloth • Suitable for sublimation • Practical for cleaning delicate surfaces • Ideal for customization and promotional use |
| Color | White |
| Dimension | 18 x 15cm |
| Package | 1200/100 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Print type | Sublimation |
| Material | Microfibre |
| Theme | Sublimation |
| Bar code | 8605025676029 |
| Pieces per carton | 1200 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.31 x 0.205 m |
| Carton gross weight | 8.50 kg |
| Carton volume | 0.025 m3 |
| Country of origin | Korea |
| HS code | 630710900000 |
| Recommended print type | Sublimation |
| Recommended print dimension | 18 x 15 cm |