DIEM
Wooden wall clock
34.759.71
0,69 €
A5 notebook
A5 format notebook with a flexible cover and rounded edges, designed for simple and eco-oriented promotional use. Both the cover and the book block are made of unlined kraft paper, allowing free writing, sketching or idea notes. The 72-page book block with kraft paper (70 g/m²) makes this notebook suitable for short notes and creative applications.
Key features:
Notebook • A5 format • 72 pages • Unlined book block • Kraft paper 70 g/m² • Flexible cover • Rounded edges • Cover and book block made of kraft paper
Stocks: 9.575
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,69 € | 9.575 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,69 € | 9.575 | 0 |
| Code | 34.759.71 |
| Model | KRAFT |
| Description | A5 format notebook with a flexible cover and rounded edges, designed for simple and eco-oriented promotional use. Both the cover and the book block are made of unlined kraft paper, allowing free writing, sketching or idea notes. The 72-page book block with kraft paper (70 g/m²) makes this notebook suitable for short notes and creative applications. Key features: Notebook • A5 format • 72 pages • Unlined book block • Kraft paper 70 g/m² • Flexible cover • Rounded edges • Cover and book block made of kraft paper |
| Color | Beige |
| Dimension | 13.5 x 21cm |
| Package | 100/1 |
| Net weight | 0.12 kg |
| Print type | Digital printing, Foil stamping, Screen printing |
| Additional equipment | Flexible covers |
| Material | Paper |
| Format | A5 |
| Bar code | 8605073862726 |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.32 x 0.25 m |
| Carton gross weight | 13.00 kg |
| Carton volume | 0.029 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 482010300000 |
| Recommended print type | Digital printing, Foil stamping, Screen printing |