FORTIS
Genuine leather wallet with RFID Protection
36.007.80
28,95 €
Aluminium roll up baner
Aluminum banner with “pull-up” mechanism (without panel for printing), packed in protective bag
Stocks: 665
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 28,95 € | 665 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 28,95 € | 665 | 0 |
| Code | 36.007.80 |
| Model | ROLL UP 120 |
| Description | Aluminum banner with “pull-up” mechanism (without panel for printing), packed in protective bag |
| Color | Silver |
| Dimension | 120 x 200cm |
| Package | 4/1 |
| Net weight | 3.20 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Aluminum |
| Bar code | 8605025624785 |
| Pieces per carton | 4 |
| Carton dimensions | 1.3 x 0.24 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 13.70 kg |
| Carton volume | 0.075 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
| Recommended print type | Digital printing |