ASTRAL
Card holder with RFID protection
34.643.10
1,99 €
A5 notebook, waterproof paper
A5 format notebook with flexible stone paper cover, designed for durability and everyday functionality. The book block is made of waterproof stone paper, making it resistant to moisture and wear in various environments. Rounded edges, a flexible cover and a lined book block with white paper ensure comfortable and practical note-taking.
Key features:
Notebook • A5 format • 128 pages • Lined book block • White paper 144 g/m² • Stone paper book block • Waterproof paper • Flexible stone paper cover • Rounded edges
Stocks: 786
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 786 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 786 | 0 |
| Code | 34.643.10 |
| Model | BLANK |
| Description | A5 format notebook with flexible stone paper cover, designed for durability and everyday functionality. The book block is made of waterproof stone paper, making it resistant to moisture and wear in various environments. Rounded edges, a flexible cover and a lined book block with white paper ensure comfortable and practical note-taking. Key features: Notebook • A5 format • 128 pages • Lined book block • White paper 144 g/m² • Stone paper book block • Waterproof paper • Flexible stone paper cover • Rounded edges |
| Color | Black |
| Dimension | 14 x 21cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.30 kg |
| Print type | Screen printing |
| Additional equipment | Soft touch, Flexible covers |
| Material | Paper |
| Format | A5 |
| Paper type | White |
| Bar code | 8605040052808 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.23 x 0.17 x 0.23 m |
| Carton gross weight | 6.22 kg |
| Carton volume | 0.009 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 482010300000 |
| Recommended print type | Screen printing |