DOMINGO A5
Portfolio case with A5 notebook
36.003.80
69,00 €
Plastic promo stand
Stocks: 0
Arrival:
150 - 08.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 69,00 € | 0 | 0 | 15008.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 69,00 € | 0 | 0 | 15008.05.26 |
| Code | 36.003.80 |
| Model | BILD |
| Color | Silver |
| Package | 1 |
| Net weight | 8.10 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Plastic |
| Bar code | 8606010016264 |
| Documentation | Instruction manual |
| Pieces per carton | 1 |
| Carton dimensions | 0.86 x 0.9 x 0.12 m |
| Carton gross weight | 9.60 kg |
| Carton volume | 0.093 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 940370009000 |
| Recommended print type | Digital printing |